V Kongresowy Turniej Par
im.Leszka Kwiatkowskiego

Poznań, 6 czerwca 2015

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklub± %wynik %PKLPDF
 125Maciej Dąbrowski
Wiesław Niedziela
3.0
7.0
MASKS Mazovia Warszawa  63.6944140
 218Marcin Dobrowolski
Marek Bałdysz
3.0
13.0
WP
DS
Wełna & Fundacja Taurus Skoki
KS Turbo Flyback Wrocław
  61.4141132
 360Zdzisław Kunc
Maciej Rochowicz
11.0
5.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice
KS AZS Polit.VIII Wrocław
  59.0838126
 417Stanisław Zakrzewski
Maciej Sobieralski
13.0
13.0
WPOAZA Kórnik  58.4935121
 533Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
9.0
3.0
MP
PM
Wincor Nixdorf Cracovia
WIMPEL Gdańsk
  58.3833117
 666Agata Chojnicka
Łukasz Gaweł
2.0
5.0
PM
DS
LOS Gdynia
Rag KS AZS Polit.VII Wrocław
  57.6630113
 727Jacek Kufel
Alina Arndt-Kufel
2.5
1.5
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  57.4427110
 841Mirosław Miłaszewski
Zbigniew Mącior
19.0
18.0
SL
OP
KONSTANTA Bielsko-Biała
MICHALAK Kolonowskie
  57.1325107
 958Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
5.0
5.0
DSRag KS AZS Polit.VII Wrocław  57.0822104
 1030Adam Peszke
Zbigniew Przybylczak
4.0
3.0
WPSystem Poznań  56.1519102
 1142Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
5.0
19.0
MA
WM
Singleton Warszawa
SIWIK HOLIDAY BT MRĄGOWO
  55.9916100
 1262Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPKTB Konin  55.961498
 1344Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
LB
KP
Kart-El Gorzów
Chemik Bydgoszcz
  55.411196
 1463Ilya Shpuntou
Aleksandra Jarosz
7.0
5.0
WPDĄBRÓWKA SENIOR Poznań  55.06994
 1564Jacek Ciechomski
Lena Ostrowska
19.0
1.5
SW
MA
SPS CONSTRUCTION KIELCE.
NADBUD Warszawa
  54.69992
 1668Bogdan Szulejewski
Marek Jeleniewski
18.0
17.0
MA
WM
Singleton Warszawa
SIWIK HOLIDAY BT MRĄGOWO
  54.31890
 1747Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
12.0
13.0
LBKart-El Gorzów  54.26888
 1836Rudolf Borusiewicz
Roman Budzik
4.0
13.0
DS
PM
KS AZS Polit.I Wrocław
ALFA Gdynia
  54.07786
 1959Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
11.0
5.0
WP
PM
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
SDK Tczew
  54.04784
 2072Ryszard Sakowicz
Olech Bestrzyński
15.0
13.0
LB
WP
LATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
  53.68682
 2112Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
24.0
18.0
WPRAL Poznań
OAZA Kórnik
  53.46680
 2243Florian Fabiś
Grzegorz Wichtowski
5.0
5.0
LB
WP
MKS TĘCZA Krosno Odrzańskie
SBS Polonia Nowy Tomyśl
  53.30578
 2338Piotr Surdyk
Małgorzata Augustyn
2.0
1.5
WPSystem Poznań  53.15576
 2446Łukasz Sobkiewicz
Andrzej Kondeja
4.0
13.0
MASKS Mazovia Warszawa
KBS Legionowianin
  52.59474
 2557Grzegorz Samol
Kazimierz Lis
4.0
5.0
WPRCK & FLUX MEDICAL Rogoźno  52.26472
 2629Ryszard Jaśkiewicz
Andrzej Hycnar
9.0
12.0
MP
PK
Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
SKOBUD Tarnobrzeg
  52.09470
 2720Ryszard Konopka
Janusz Przybysz
12.0
9.0
PM
WP
FESTIWAL Słupsk
Budowlani Chodzież
  51.95368
 2822Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
3.0
3.0
WPDama Pik Trzcianka
DĄBRÓWKA SENIOR Poznań
  51.74366
 2945Waldemar Nowak
Hieronim Nowacki
3.0
5.0
WPTB Budowlani Poznań  51.57264
 3032Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
5.0
3.0
WP
DS
Chaos Gniezno
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
  51.28262
 3126Robert Nowicki
Marcin Pędziński
15.0
15.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań  51.15160
 3223Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
11.0
11.0
PD   50.57158
 3340Przemysław Błaszczyk
Tomasz Spodenkiewicz
13.0
13.0
LDKDK1 Kutno
INWIT Pabianice
  50.29 56
 3461Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WPIOR I Poznań
PAB Poznań
  50.05 54
 3570Marek Jaworski
Agnieszka Pietrzyk
12.0
3.0
MP
SL
Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
OMEGA Jastrzębie
  49.67 52
 3653Jerzy Mścisz
Tomasz Sielicki
13.0
4.0
WP
MA
DĄBRÓWKA STARKA Poznań
Bridge24.pl 2
  49.41 50
 3739Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
2.0
13.0
DS
MA
ERBUD KS AZS Polit.IX WR
Singleton Warszawa
  49.22 48
 3816Mikołaj Cankudis
Kajetan Wroński
0.5
1.5
WPDąbrówka Xana Poznań
Dąbrówka Stasiu Poznań
  49.04 46
 3952Mariusz Pater
Zbigniew Skibicki
11.0
4.0
PMKS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański  48.80 44
 4071Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
7.0
5.0
LUYAMIT Zamość  48.72 42
 4150Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPLIMAR Poznań
Fundacja Taurus
  48.48 40
 4251Ryszard Pałasz
Marcin Woźniak
7.0
7.0
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
Dąbrówka MBIT Solutions Poznań
  48.41 38
 4356Krzysztof Buzała
Sławomir Czech
3.0
5.0
LD
MA
Dalkia Łódź
Domwaluty.pl Warszawa
  47.65 36
 4465Piotr Korecki
Aleksander Kud
5.0
11.0
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra  47.10 34
 4524Maksymilian Chodacki
Marcin Bojarski
4.0
5.0
MPWincor Nixdorf Cracovia  46.64 32
  55Jarosław Lubczyński
Ryszard Nowicki
5.0
4.0
WPIOR I Poznań
Sokoły Poznań
  46.64 30
 4715Sławomir Nowacki
Roman Wośkowiak
2.0
2.0
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp.  46.39 28
 4819Maria Tomczewska
Rafał Junik
7.0
7.0
PM
WP
WIMPEL Gdańsk
Budowlani Chodzież
  45.60 26
 4928Marek Krajewski
Jacek Turczynowicz
1.5
18.0
WM
MA
KRAJEWSKI Pisz
Rezydencja Szeligówka Bridge Team
  45.58 24
 5037Sammy Bałdysz
Zofia Bałdysz
4.0
2.5
DS
WP
KS AZS Polit.XV Wrocław
Dąbrówka Gimbaza Poznań
  45.10 22
 5113Maciej Masłowski
Jacek Płoszyński
 
 
WP
KP
PAB Poznań
Pogoń Mogilno
-0.50 44.91 20
 5211Kazimierz Omernik
Jadwiga Nowak
19.0
11.0
PM
WP
ANDRZEJKI Gdańsk
IOR II Poznań
  44.63 18
 5331Ewa Mielcarzewicz
Zofia Mikołajczyk
5.0
3.0
WPSystem Poznań  44.57 16
 5421Jolanta Ziętara
Jan Pawlikaniec
5.0
5.0
WPBudowlani Chodzież  43.73 14
 5567Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.0
WPKopernik Poznań  43.06 12
 5614Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
4.0
4.0
PDZachęta Białystok  43.06 10
 5735Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
9.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin  41.54 8
 5873Skarbimir Kozar
Edward Kulus
5.0
9.0
LB
WP
Latteria Tinis Steinpol Rzepin
LIMAR Poznań
  40.95 6
 5948Agnieszka Sławenta
Łukasz Nierzwicki
3.0
3.0
PMLOS Gdynia  40.48 4
 6034Andrzej Dymek
Jacek Wróbel
4.0
0.5
WP
MA
PAB Poznań
Hefajstos Otwock
  39.52 2
 6169Iwona Czajka
Anna Sarniak
7.0
18.0
MASKS Mazovia Warszawa
Bridge24.pl 2
  39.26  
 6249Stefan Maeß
Manfred Schuhmann
0.5
0.5
WPWełna & Fundacja Taurus Skoki  37.01  
 6354Mirosław Stelmaszyk
Krzysztof Lubkowski
1.5
1.5
ZPENTUZJAŚCI Szczecin  32.47  

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-06-06 o 20:50:21